Lord lejno =0p

1. ledna 2008 v 10:09 | Olsenka-Nikolka
Pobočka Vysoké školy ekonomické na Jižním Městě se v těchto vánočních dnech musí potýkat s nevídanou úchylkou jakéhosi pomatence. Ten počínaje listopadem v budově školy provozuje svůj nemístný koníček.

Místo aby na pánských záchodcích jako každý jiný vykonal potřebu a odešel, rozhodl se výkaly rozpatlávat po celých toaletách. Úchyl s vedením školy navíc hraje hru - nechává nejrůznější vzkazy, a tak se všichni mohou dozvědět, že jde o počiny člověka, který si říká Lord Hoven.

Znečistit svět
Lord Hoven terorizuje VŠE!
Jeho manifest je dokonce přístupný na internetu. Hovoří se v něm zjednodušeně o tom, že svět je špatný a je třeba ho znečišťovat. Lord Hoven je na svou práci náležitě hrdý, a tak připojil i seznam míst, která svým ojedinělým způsobem znectil. Jedná se povětšinou o stanice metra a veřejné toalety. Zatímco tam šlo o zjevně nárazové akce, VŠE trpí tím, že se v ní Lord Hoven usídlil na delší dobu.

"Zatím jsem se s tím naštěstí nesetkal, ale poškozuje to renomé školy," myslí si student Michal Kraft. Dodává, že na záchody vstupuje s jistým sebezapřením.

Správce školy se pokoušel zasáhnout uzamykáním pánských toalet, pomatenec se ale odradit nenechal. Začal močit do odpadkových košů a na sedačky, jež studenti používají k odpočinku.

Kdo to je?
Všichni, kdo se mohli s počiny Lorda Hoven blíže seznámit, hovoří o tom, že není možné, aby tolik výkalů vyprodukoval jediný člověk. Evidentně jsou do školy importovány.

Nikdo netuší, jakou taktiku Lord Hoven používá a jak je možné, že ještě nebyl dopaden. Vždyť po takových výkonech musí jeho tělo nést nějaké pachové či vizuální známky.

"Hrozí nákaza žloutenkou a jinými nemocemi," uvědomuje si další nepříjemná rizika fekálního záchvatu správce areálu školy.

Lord Hoven se pro VŠE stal opravdovým postrachem, o kterém už koluje celá řada legend. Je to student? Je to kantor? Nebo kdo to vlastně je?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.